Volná místa

Výběrové řízení - výzkumný pracovník – mikrobiolog, biotechnolog

Výzkumný ústav potravinářský Praha, v.v.i.
vyhlašuje
výběrové řízení na funkci výzkumný pracovník – mikrobiolog, biotechnolog.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru
  • předchozí praxe v oboru min. 5 let
  • kreativní a proaktivní přístup k práci v oboru mikrobiologie a potravinářské technologie
  • pečlivost, spolehlivost
  • schopnost pracovat v týmu
  • minimálně základní znalost anglického jazyka
  • zdravotní způsobilost (práce v laboratoři)

Náplň práce:

  •  provádění mikrobiologických rozborů, testů, zpracování vzorků
  • izolace a identifikace mikroorganismů
  • spolupráce na optimalizaci mikrobiologických procesů
  • biotechnologie
  • potravinářský výzkum, výzkum v oblasti zpracovatelských procesů

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příležitost osobní realizace, možnost podílet se na vědecko-výzkumné činnosti
  • 25 dnů dovolené
  • možnost stravování v místě pracoviště
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek z FKSP, 3 sick days, bezproblémové parkování

Nástup možný ihned.

Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc

Pro bližší informace zasílejte dotazy elektronicky na email marian.urban@vupp.cz, mobil: +420 737 287 003.

Zájemci doručí sekretariátu ředitele VÚPP, v.v.i. na adrese Radiová 1285/7, 102 00 Praha 10 – Hostivař nebo na mailovou adresu vupp@vupp.cz následující dokumenty: strukturovaný životopis s přehledem své dosavadní praxe a motivační dopis.

Inzerce

Objekty k pronájmu

Výzkumný ústav potravinářský Praha nabízí ve svém areálu k pronájmu samostatný, plně vybavený jednopatrový objekt, případně jeho část. Celková výměra těchto prostor činí 1080 m2. Objekt je možno využít jako dílny, sklady či kanceláře. Ostraha a parkovací místa v areálu jsou zajištěny.

V případě zájmu o pronájem prostor v areálu VÚPP kontaktujte pana Smékala na e-mailu: Jaromir.Smekal@vupp.cz.

Výběrová řízení - přístroje

Výzkumný ústav potravinářský Praha nabízí nepotřebný majetek k odprodeji. Aktuální nabídku najdete zde.

Podklady k výběrovému řízení pro zájemce o koupi:

  1. Dekantační odstředivka Alfa Laval NX 414
  2. Stolní autokláv 2540ML
  3. Stolní autokláv OT012
  4. Stolní autokláv PS 20A

V případě dotazů kontaktujte pana Smékala na e-mailu: Jaromir.Smekal@vupp.cz.